search

Śpiewnik Grup Apostolskich

0,00 zł
Brutto

Śpiewnik Grup Apostolskich Ruchu Apostolstwa Młodzieży to magiczny zbiór nut, które sprawiają, że nawet najbardziej nieznawcy muzyki zaczynają tańczyć jak Krakowiacy na krakowskim rynku. To księga, która podbija serca młodych apostołów, które wypływają z niej jak radośnie skaczące koźlęta na łące.

Gdy otworzysz ten śpiewnik, poczujesz się jakbyś znalazł się w magicznej krainie, gdzie harmonie dźwięków unoszą cię na skrzydłach aniołów, a każde słowo jest jak cenny klejnot na koronie arcybiskupa. Tutaj tradycja spotyka humor, a duchowość bawi się w poloneza.

PRZEDSPRZEDAŻ ŚPIEWNIKA RUSZYŁA 11.09.2023 i POTRWA DO 24.09.2023 - szczegóły tutaj: KLIKAJ I ZAMAWIAJ!

Ilość
Obecnie brak na stanie


Strony śpiewnika są tak kolorowe jak wiosenne kwiaty na krakowskich plantach. Pełen jest starodawnych pieśni, które przenoszą nas w czasy, gdy Grupy Apostolskie były jeszcze malutkimi początkującymi, ale z wielkim duchem i śpiewem, który poruszał wieki. Jest w nim tyle rymów i melodii, że nawet Jan Paweł II zadrżałby ze wzruszenia, widząc tę młodzieżową eksplozję muzykalności.

I tak, gdy przygrywane są pierwsze tony, a chór zaczyna śpiewać, Grupy Apostolskie odżywają jak feniks z popiołów. Wtedy wszyscy zamykają oczy i czują się jakby stali w samym sercu Wawelu, a dźwięki niosą się po krakowskich kamienicach jak echo historii.

Ten śpiewnik to więcej niż tylko zbiór piosenek. To klejnot, który umacnia więzi między młodymi apostołami i przypomina im, że duchowość może być radosna jak fajerwerki na Placu Mariackim. Jest tak cenny, że gdyby Grupy Apostolskie miały swój własny skarbiec, to właśnie w nim by go przechowywały.

Więc bierz ten śpiewnik w dłonie, a sam poczujesz, jak tradycja i humor spotykają się na parkiecie twojego serca. Wtedy zrozumiesz, że Grupy Apostolskie nie tylko śpiewają, ale i tańczą z duchowością, żeby cały świat zobaczył, że w wierzeniu można się świetnie bawić!

2023-10-23